KONST / Litografier / Grafiskt blad 10176076

nr 1017 6076

Grafiskt blad

Efter Chagall, ej signerad, bladets mått: 38x56

Utrop:

1.000 kr

Såld:

400 kr

måndag 8 februari 2016
kl 19:01:13